WAŻNE dla rozpoczynających

 
 
O zarabianiu w internecie jest głośno.
Powstaje dużo stron, blogów i innych. Wszędzie widzisz rekamy, słyszysz nagrania. Co z tego? Po krótkiej (albo dłuższej) chwili strony przestają działać, blogi umierają, a o ich autorach całe "g" wiesz, bo się nawet nie przedstawią. Nie ma aktualnych wpisów, kontakt z właścicielem strony nie jest możliwy i zostajesz z ręką w nocniku. Gratis zostaje Ci niechęć, poczucie wykorzystania, straty oraz wysoko pozycjonowana złość, której ujścia nie możesz znaleźć. Wracasz więc ze spuszczoną głową na 8-godzinny etat za marne ochłapy. Modląc się, aby zdążyć spłacić kredyt, który był wzięty na obiecany "MEGA PEWNY" strzał zarobkowy.

 Tego scenariusza chcemy uniknąć, więc czytaj proszę dalej.

Początek pracy w sieci nie należy do najłatwiejszych! Wiem na własnej skórze, że jest to pożeracz czasu, czasem nawet nerwów, ale warto :)

Jeśli, ktoś mówi inaczej- prawdopodobnie mija się z prawdą i lepiej mieć na niego oko, czy nie ma czasem w planie wypatroszyć Cię z gotówki.

Do sedna: znajdź w sieci kogoś, komu wydaje Ci się, że możesz "zaufać"- na tyle na ile jest to oczywiście możliwe do uczynienia przez Internet. Co mam na myśli?

Przykładowo:

Jesteś na stronie/blogu o zarabianiu:

  • Czy dana strona ma autora?
  • Przedstawił się?
  • Można go znaleźć na dostępych Social Mediach?
  • Jak aktualne są jego/jej wpisy?
  • Czy udzieli Ci wskazówek za darmo, kiedy napiszesz do niego/niej prywatną wiadomość?
  • Na ile czujesz się obrzucony/a dolarami z każdej strony?
  • Czy obiecuje Ci wysokie zarobki?
  • Czy proponuje Ci coś za darmo, obyś tylko zapisał się na newsletter?
  • NO i najważniejsze pytanie: Jak czujesz się na tamtej stronie?

Miej na uwadze odpowiedzi na te pytania, kiedy będziesz wybierać osobę do której  dołączysz i rozpoczniesz współpracę. Pamiętaj, że będzie Cię (przynajmniej powinna, dlatego tak ważny jest jej wybór) ona prowadzić, wspierać, pomagać. Będziesz w jej grupie, a to ważne jak dba o stado i jego poszczególnych członków.

 

 Jeśli zdecydujesz się na wejście na drogę zarabiania pieniądzy przez Internet, to pamiętaj proszę o jeszcze jednej ISTOTNEJ sprawie:

 

przy wkładzie własnym, wykorzystaj tylko te pieniądze,

których nie będziesz potrzebować na bieżące wydatki,

a jakoś życia Twojego i Twojej rodziny nie pogorszy się.

 

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Marlena

 
Pomoc & Wsparcie