Co to jest i jak to działa?

PROGRAMY REVENUE SHARE (REVSHARE)

Revshare to program, który dzieli się z zarejestrowanymi użytkownikami swoimi zyskami. Robi to w zamian za (w prosty sposób tłumacząc) KLIKANIE W REKLAMY- to jest podstawowa „cena” jaką ponosimy, aby program ten udostępnił nam udział w zyskach. Realna cena jaką możemy (bo wcale nie musimy) ponieść, to koszt ADpacków, które otwierają nam nowe możliwości.

ADpack jest pakietem reklam. W zależności od programu Revshare wartości paczek są różne. Podstawową funkcją ADpaców jest generowanie ruchu na Twojej reklamowanej stronie, za który naliczane są dla Ciebie kredyty, a celem jest osiągnięcie popularności w sieci oraz wysokiej pozycji w wyszukiwarce GOOGLE. W większości programów typu Revshare, aby ADpacki były aktywne i trwało naliczanie musimy dziennie wyklikać 10 reklam. Zajmuje to niecałe 8 minut (przynajmniej dla mnie), więc czas temu poświęcony, jest naprawdę niewielki.

Naliczenia są zależne od kwoty kupionego ADpacka oraz programu Revshare, w którym jesteśmy zarejestrowani.

Reasumując: podstawą programów Revshare jest oglądanie i kupowanie reklam. Reklamodawcy mają jednak swoje wymagania: raz na 24h ma być 10 sztuk obejrzanych w określonym czasie reklam oraz potwierdzenie rzeczywistości naszej ludzkiej natury ;)- co oznacza tyle, by dopasować do siebie dwa identyczne obrazki (tak jest w przypadku programu TheAdsTeam). To naprawdę banalnie proste.

Dodatkową możliwością zarobienia kolejnych dolarów jest polecanie programu, za co przyznawana jest prowizja za wykupione przez dane osoby ADpacki. Każdy z programów ma ustalone % przyznawanej prowizji. Takich informacji zasięgniesz rejestrując się do danego Revshara.
 

 

Pomoc & Wsparcie