Krok po kroku- czyli jak na tym zarabiać?

Krok 1- Założenie portfela

Portfel internetowy to podstawa. Jest to środek przekazywania pieniędzy pomiędzy Twoim kontem bankowym, a wybranym programem. Ja korzystam z Payza. Jestem zadowolona, bo obsługa jest prosta i akceptuje ją większość programów Revshare.
Są również inne, np:


Krok 2- wybór programów Revshare
 
Jest wiele programów, które się "pięknie" reklamują. Mam wrażenie, że im więcej obiecują, tym mniejsze szanse na ich wiarygodność, zarobek, a większe na wejście nogą w g... (czytaj: stracenie czasu i pieniędzy), bo ktoś zarobi, NA TOBIE, ale nie Ty. Zalecana jest więc OSTROŻNOŚĆ.  Zanim sama weszłam w programy Revshare, przejrzałam sporo blogów, uczyłam się, czytałam artykuły, zbierałam opinie wśród osób, które faktycznie znam i mogę realnie "pomacać" ;) Programy w których działam znajdziesz klikając TUTAJ.

Krok 3- klikanie reklam
 
To chyba najłatwiejsza i najprzyjemniejsza część przygody z programem revshare.
Podstawy:
- zacząć obserwować kiedy wejdą płatne reklamy i wyklikać je, zgarniając na swoje konto, niestety cieniutkie centy (ale jak mawia polskie przysłowie: "grosz do grosza..."
- zrobić pierwsze, plus wykupić ADpacki (czyli udział w zyskach firmy), wyklikać 10 obowiązkowych reklam dziennie (które generują ruch na stronie) i patrzeć jak dolarki się mnożą.
 
 Za zarobione pieniądze wykupuję ADpacki, aby zwiększać swój udział w zyskach. O strategiach działania w Rev dowiesz się klikając TUTAJ.
 
Programy, w których działam oraz ich opis znajdziesz TUTAJ.
 
Krok 4- współpraca z innymi
 
Tzw. "zdobywanie poleconych" ma oddzielny wątek, kliknij TUTAJ, aby się z nim zapoznać.

 
A na pyszny deser:
 
 

Kiedy zaczynasz interes, nie martw się, że masz za mało

pieniędzy. Ograniczone fundusze to nie wada, lecz zaleta.

Nic bardziej nie rozwija pomysłowości.


Brown Jackson

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
Marlena
Pomoc & Wsparcie