Revshare, w których zarabiam

Revshare, w których zarabiam

 Jeżeli informacje o programie widnieją na tej stronie, znaczy to tyle, że  w nim zarabiam. Jeśli się z któregoś wycofuję, przestaję go polecać i usuwam jego opis oraz logo.

 

 

 FutureAdPro

to część platformy społecznościowej podobnej do Facebooka, a pod nazwą:  FutureNet (łączy on w sobie: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online). Sam FutureNet powstał w listopadzie 2014 roku, a revshare dwa lata później.

Futurenet płaci użytkownikom za aktywność w portalu (udostępnianie, rozmowy, nowe treści). Daje możliwości zarobkowe.

Zarejestrowanych użytkowników ze 169 krajów jest w Futurenet jest ponad MILION!!!!!!!!!!!!!

Każdego dnia do programu wchodzi ok 4-5 TYSIĘCY nowych użytkowników i rozpoczynają oni swoją przygodę z zarabianiem w internecie. To się cały czas kręci i nie zapowiada się, aby szybko upadło. Już na tą chwilę posiada bogate zaplecze: płatne reklamy, matryce, shopping, hosting, smartfony, blogi,chmury na pliki i inne typu: usługi leasingowe z firmą BMW.

W planie mają WŁASNĄ KRYPTOWALUTĘ! Oraz wiele innych...

 

FutureAdPro

jako "atrakcja" FutureNetu wydaje się więc być programem, który uważam za "bezpieczny". Świetnie współgra wraz z Futurenet. Co prawda naliczenia są powolne i przy małym wkładzie, widok słabo rosnących  dolarów może zniechęcać, ale to program rzetelny i wypłaca. Do tego jest w ciągłym rozwoju, a to dobrze o nim świadczy.

ADpacki za 10$ lub 50$

10$- wyświetleń 160, wypracowuje 12$, naliczenia co 15 minut

50$- wyświetleń 800, wypracowuje 60$, naliczenia co 15 minut

 Aby paczki "żyły", trzeba je karmić 10cioma kliknięciami reklam dziennie :)

 Właściciele: Roman Ziemian, Stephan Morgenstern, Mateusz Głowicki. Firma ma siedzibę m.in na Ukrainie oraz we Wrocławiu.

 

Aby się zarejestrować kliknij TUTAJ.

Pomoc & Wsparcie