Jak działać w revshare?

Jak działać w revshare?

 

Jakie strategie działania przyjąć?

To, w jaki sposób podejdziemy do zarabiania w programach dużo zależy od nas samych, naszego doświadczenia, kwoty, którą chcemy przeznaczyć na start, radzenia sobie ze stresem i wielu innych indywidualnych czynników.

 

Oto kilka przykładów strategii:

1. Wkładamy np. 500$ i kupujemy za to 10 Adpacków po 50$. Po całym cyklu pracy paczek- wyciągamy wkład z zyskiem (ok 10%).

2. Wkładamy np. 500$ i kupujemy za to 10 Adpacków po 50$. Po całym cyklu pracy paczek- część wkładu wyciągamy, na reszcie pracujemy dalej.

3. Wkładamy np. 500$ i kupujemy za to 10 Adpacków po 50$. W trakcie cyklu, za naliczone pieniądze kupujemy kolejne Adpacki, zwiększając i przedłużając tym samym dzienne naliczenia. Po czym po ok 3 miesiącach zaczynamy część wypłacać, część "mielić" dalej.

To są tylko przykłady, jak pisałam wcześniej, każdemu z nas pasuje inny tryb zarabiania. Można pracować na wysokim wkładzie, na największych paczkach, ale można również na paczkach mniejszych. Nie było tu jeszcze mowy o prowizjach z osób poleconych, a to są również dodatkowe pieniądze, które można zarobić w trakcie uczestniczenia w programie.

Powinniśmy dążyć natomiast do sytuacji dla nas komfortowej, według mojego zdania, jest to taka sytuacja, w której mamy wyjęty wkład i prosperujemy w revie już tylko pieniędzmi wypracowanymi.

 

Tego nam Wszystkim życzę :)

 

Pomoc & Wsparcie