Ile mogę zarobić?

Ile mogę zarobić?

 

 

Nie policzę Ci dokładnie ile możesz zarobić akurat Ty, nie obiecam Ci również, że zarobisz...

to zależy jedynie od Ciebie, Twojego zaangażowania, poświęconego czasu, czy zaryzykujesz i włożysz własne pieniądze, czy pogodzisz się z ewentualną stratą i będziesz działać dalej, czy będziesz mieć chęci do rozwoju (m.in uczenia się marketingu, SEO, kreowania stron, itp..).

 

Tzw. LIDERZY- osoby, które zarabiają naprawdę DUŻO, działają w programach bardzo długo. Poziom ich wiedzy może być niepoliczalny ;) A przemawianie do tłumu  przyciągające. W zasobach posiadają staż, świetne narzędzia marketingowe, własną markę, ludzi, którzy im ufają i kroczą z programu do programu.

Ale jedno, co ich łączy to konsekwencja w działaniu. Jak już w to weszli, to teraz jadą z pełną parą. Jak obserwuję blogi/strony/grupy w necie, to średnio ich żywotność oceniam na 3 miesiące. To chyba okres, po którym ich właściciele się zniechęcają, a wysiłek w kreowanie www umiera i przechodzi na końcowe karty wyszukiwarek.

Jak wchodzę na stronę, czy jestem na grupie lidera- to tętni tam życie, nowi ludzie dochodzą, codzienne nowinki, wymiana doświadczeń, stała "opieka" dla nowicjuszy, jak i tych bardziej w temacie. Są widoczni.

 

to... ile zarabiają?

 

Ich wyniki można wyszukać w przeglądarce internetowej, jedni je wrzucają jako zachętę, by zarabiać, tyle co oni (czyt. chwalą się i zapraszają do siebie), drudzy je wrzucają jako dowód, że w internecie zarobić się da. To oczywiście moje zdanie.

Wyniki możecie wyszukać sami :)

Poznaję ludzi różnych, z indywidualnymi potrzebami, niektórzy zarabiają 20$ dziennie, inni 50$, jeszcze insi 200$ tygodniowo. I to im wystarczy. Każdy ma inne oczekiwania i potrzeby. Myślę, że najważniejsze jest to, aby były one zaspokojone i byśmy czerpali satysfakcje z włożonego wysiłku :)

Pomoc & Wsparcie