Jak współpracować z ludźmi?

Jak współpracować z ludźmi?

Będąc uczestnikiem programów zarobkowych możesz dodatkowo zarabiać na współpracy z innymi ludźmi.

Jak rozpocząć taką współpracę?

Najlepiej uczciwie.


Na pewno jesteś członkiem jakichś Mediów Społecznościowych i masz tam znajomych. Warto to wykorzystać. Pokaż się ludziom. Napisz ciekawy post, nagraj filmik i puść w obieg. Zapisz się do for internetowych, zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi na pytania innych osób. Rób to bezpłatnie. Służ pomocą i wiedzą dziel się z innymi. Ludzie muszą darzyć sympatią i ufać, by za kimś pójść, a w dzisiejszej dobie komputerów nie trudno o oszustów.


Nie będzie to trwało tydzień, czy dwa. Może to trwać miesiącami. Rób to konsekwentnie, a efekty w końcu zobaczysz. Pamiętaj, by nie być przy tym nachalnym, a naturalnym.
 

1. Pisz prawdę- ZAWSZE- dzięki temu będziesz wiarygodny i nikt Ci nie zarzuci oszustwa, łatwiej takim osobom zaufać oraz wchodzić z nimi w kolejne programy.


2. Nie naciskaj- bądź łagodny w kontakcie- im bardziej człowiek czuje nacisk, tym dalej się wycofuje.

3. Pomagaj ludziom bezpłatnie. Swoich poleconych otocz odpowiednią "opieką", w końcu razem pracujecie na Wasz sukces. Pomagaj również innym osobom, nawet tym, które nie są w Twojej drużynie, widocznie Cię potrzebują. Twoja marka osobista jest najlepszą reklamą, by się do Ciebie dołączyć :)
 
4. Reklamuj siebie i swój biznes. Czy to na swojej stronie, czy w programach REV. Muszą Cię widzieć, rozpoznawać, kojarzyć.

5. Będąc osobą aktywną na forach internetowych dotyczących biznesu w sieci, Twoje wypowiedzi mogą przyciągać ludzi, tych, którzy już w temacie siedzą, ale również tych początkujących.

 
 
Myślę, że to, co jest istotne to: konsekwencja w działaniu i dbanie o relacje długofalowe, okruszmy to uczciwością i będzie się kręcić :)

Pomoc & Wsparcie